GeForce® RTX 5070 TWIN X2 12GB GDDR7 Inno3D
Opis
Powered by GeForce RTX™ 5070 (6144 CUDA procesora). NVIDIA Blackwell 2.0 arhitektura. Takt procesora 2512 MHz (Boost). 12GB 192bit GDDR7 memorija @ 28 Gbps/ 672 GB/s (efektivno). NVIDIA DLSS 4 sa Multi Frame generacijom. Potpuni Ray Tracing sa neuralnim renderingom. 2x 88mm ventilatora sa mogucnoscu odvajanja lopatica za jednostavno održavanje. 6 bakanih cevi ukupne dužine 1584 mm sa masivnim hladnjakom ukupne površine 398833 mm2. Zauzima 2 slota i ispunjava nVidia SFF specifikaciju. Zaštitna čelična ploča sa zadnje strane. Preporučeno napajanje 600 W. |
Bez odlaska u banku
- Odobravanje kredita istog dana
- Mogućnost provere bez obavezne overe Potvrde o zaposlenju
- Bez obaveze otvaranja tekućeg računa u Raiffeisen banci
Cena prozvoda (RSD)
Kamata (%)
Broj rata
Mesečni iznos rate (RSD)
Powered by GeForce RTX™ 5070 (6144 CUDA procesora). NVIDIA Blackwell 2.0 arhitektura. Takt procesora 2512 MHz (Boost). 12GB 192bit GDDR7 memorija @ 28 Gbps/ 672 GB/s (efektivno). NVIDIA DLSS 4 sa Multi Frame generacijom. Potpuni Ray Tracing sa neuralnim renderingom. 2x 88mm ventilatora sa mogucnoscu odvajanja lopatica za jednostavno održavanje. 6 bakanih cevi ukupne dužine 1584 mm sa masivnim hladnjakom ukupne površine 398833 mm2. Zauzima 2 slota i ispunjava nVidia SFF specifikaciju. Zaštitna čelična ploča sa zadnje strane. Preporučeno napajanje 600 W. |
| Grafička karta | |
| model GPU | nVidia GeForce RTX 5070 |
| priključak (BUS) | PCIe 5.0 x16 |
| Memorija | |
| frekvencija | 28 Gbps, 672 GB/s |
| magistrala | 192 bit |
| RAM | 12GB |
| vrsta memorije | GDDR7 |
| Procesor | |
| CUDA procesori | 6144 |
| frekvencija | 2512 MHz (Boost Clock) |
| Funkcije | |
| rezolucija | Digitalna max rezolucija 7680 x 4320 |
| software | / |
| Napajanje | |
| potrošnja | do 250W (16 pin konektor za napajanje) |
| preporučeno napajanje | 600W |
| I/O | |
| konektori | 1x HDMI 2.1b, 3x Display Port 2.1b |
| Fizičke karakteristike | |
| dimenzije | 250 x 116 x 41 mm |
| razno | Link proizvođača |
| Garantni rok | |
| meseci | 36 |
| Deklaracija | |
| model | N50702-12D7-195064N |
| vrsta robe | Grafička karta GeForce RTX 5070 TWIN X2 |
| uvoznik | Podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| zemlja porekla | Kina |
| prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |

- Proizvođač: INNO3D
- Model: N50702-12D7-195064N
- Raspoloživost:
- Garantni rok: 36 meseci
-
82,000.00
- Bez PDV-a: 68,333.33
Slični proizvodi
Proizvođač: Gigabyte
Model: GV-N5080GAMING OC-16GD
Raspoloživost:
181,000.00 Bez PDV-a: 150,833.33
Proizvođač: Gigabyte
Model: GV-N5060GAMING OC-8GD
Raspoloživost:
47,700.00 Bez PDV-a: 39,750.00
Proizvođač: Gigabyte
Model: GV-N5060WF2MAX OC-8GD
Raspoloživost:
41,600.00 Bez PDV-a: 34,666.67
Proizvođač: Gainward
Model: NE65050019P1-GB2070B
Raspoloživost:
36,900.00 Bez PDV-a: 30,750.00
Proizvođač: Gigabyte
Model: GV‑N5080WF3OC‑16GD
Raspoloživost:
174,000.00 Bez PDV-a: 145,000.00
Proizvođač: Gigabyte
Model: GV‑N506TWF2MAX OC‑16GD
Raspoloživost:
71,800.00 Bez PDV-a: 59,833.33
Proizvođač: MSI
Model: G5060‑8S2C
Raspoloživost:
42,600.00 Bez PDV-a: 35,500.00
Proizvođač: INNO3D
Model: N506T2‑16D7‑191073N
Raspoloživost:
69,600.00 Bez PDV-a: 58,000.00
Proizvođač: MSI
Model: G5070‑12V2CW
Raspoloživost:
82,600.00 Bez PDV-a: 68,833.33
Proizvođač: MSI
Model: G5070‑12V2C
Raspoloživost:
77,900.00 Bez PDV-a: 64,916.67













