Gigabyte GeForce® RTX 5080 GAMING OC 16G - GV-N5080GAMING OC-16GD
Opis
🔥 Gigabyte GeForce® RTX 5080 GAMING OC 16G – GV‑N5080GAMING OC‑16GDGigabyte RTX 5080 GAMING OC 16G donosi snagu NVIDIA Blackwell arhitekture uz 16GB GDDR7 memorije i 256‑bit interfejs. Namenjena je gejmerima i kreatorima sadržaja koji traže vrhunske performanse i stabilnost. Sa Boost Clock do 2730MHz, CUDA jezgrima (10,752) i podrškom za DLSS 4, ova grafička karta pruža glatko iskustvo u AAA igrama i ubrzava kreativne aplikacije. WINDFORCE hlađenje sa Hawk ventilatorima i server‑grade termalnom pastom obezbeđuje optimalnu temperaturu. 🔑 Glavne prednosti
📊 Specifikacije
🎯 Namenjeno za
Gigabyte GeForce® RTX 5080 GAMING OC 16G – GV‑N5080GAMING OC‑16GD kombinuje Blackwell snagu, DLSS 4 i WINDFORCE hlađenje – odličan izbor za gaming i produktivnost. |
Bez odlaska u banku
- Odobravanje kredita istog dana
- Mogućnost provere bez obavezne overe Potvrde o zaposlenju
- Bez obaveze otvaranja tekućeg računa u Raiffeisen banci
Cena prozvoda (RSD)
Kamata (%)
Broj rata
Mesečni iznos rate (RSD)
🔥 Gigabyte GeForce® RTX 5080 GAMING OC 16G – GV‑N5080GAMING OC‑16GDGigabyte RTX 5080 GAMING OC 16G donosi snagu NVIDIA Blackwell arhitekture uz 16GB GDDR7 memorije i 256‑bit interfejs. Namenjena je gejmerima i kreatorima sadržaja koji traže vrhunske performanse i stabilnost. Sa Boost Clock do 2730MHz, CUDA jezgrima (10,752) i podrškom za DLSS 4, ova grafička karta pruža glatko iskustvo u AAA igrama i ubrzava kreativne aplikacije. WINDFORCE hlađenje sa Hawk ventilatorima i server‑grade termalnom pastom obezbeđuje optimalnu temperaturu. 🔑 Glavne prednosti
📊 Specifikacije
🎯 Namenjeno za
Gigabyte GeForce® RTX 5080 GAMING OC 16G – GV‑N5080GAMING OC‑16GD kombinuje Blackwell snagu, DLSS 4 i WINDFORCE hlađenje – odličan izbor za gaming i produktivnost. |
| Grafička karta | |
| model GPU | nVidia GeForce RTX 5080 |
| priključak (BUS) | PCIe 5.0 x16 |
| Memorija | |
| frekvencija | 30 Gbps, 960 GB/s |
| magistrala | 256 bit |
| RAM | 16GB |
| vrsta memorije | GDDR7 |
| Procesor | |
| CUDA procesori | 10752 |
| frekvencija | 2730 MHz (Boost Clock) |
| Funkcije | |
| rezolucija | Digitalna max rezolucija 7680 x 4320 |
| software | / |
| Napajanje | |
| potrošnja | do 360W (16 pin konektor za napajanje) |
| preporučeno napajanje | 850W |
| I/O | |
| konektori | 1x HDMI 2.1b, 3x Display Port 2.1b |
| Fizičke karakteristike | |
| dimenzije | 340 x 140 x 70 mm |
| sadržaj pakovanja | 1. GeForce RTX™ 5080 GAMING OC 16G 2. 1x 12V-2x6 - 3x PCIe 8pin adapter 3. VGA nosač + uputstvo za nosač 4. VGA korisničko uputstvo |
| razno | Link proizvođača |
| Garantni rok | |
| meseci | 36 |
| Deklaracija | |
| model | GV-N5080GAMING OC-16GD |
| vrsta robe | Grafička karta GeForce RTX™ 5080 GAMING OC 16G |
| uvoznik | Podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| zemlja porekla | Kina |
| prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |

- Proizvođač: Gigabyte
- Model: GV-N5080GAMING OC-16GD
- Raspoloživost:
- Garantni rok: 36 meseci
-
181,000.00
- Bez PDV-a: 150,833.33
Slični proizvodi
Proizvođač: INNO3D
Model: N50702-12D7-195064N
Raspoloživost:
82,000.00 Bez PDV-a: 68,333.33
Proizvođač: Gigabyte
Model: GV-N507TWF3-16GD
Raspoloživost:
133,000.00 Bez PDV-a: 110,833.33
Proizvođač: Gigabyte
Model: GV-N5060GAMING OC-8GD
Raspoloživost:
47,700.00 Bez PDV-a: 39,750.00
Proizvođač: Gigabyte
Model: GV-N5060WF2MAX OC-8GD
Raspoloživost:
41,600.00 Bez PDV-a: 34,666.67
Proizvođač: Gainward
Model: NE65050019P1-GB2070B
Raspoloživost:
36,900.00 Bez PDV-a: 30,750.00
Proizvođač: Gigabyte
Model: GV‑N506TWF2MAX OC‑16GD
Raspoloživost:
71,800.00 Bez PDV-a: 59,833.33
Proizvođač: MSI
Model: G5060‑8S2C
Raspoloživost:
42,600.00 Bez PDV-a: 35,500.00
Proizvođač: INNO3D
Model: N506T2‑16D7‑191073N
Raspoloživost:
69,600.00 Bez PDV-a: 58,000.00
Proizvođač: MSI
Model: G5070‑12V2CW
Raspoloživost:
82,600.00 Bez PDV-a: 68,833.33
Proizvođač: MSI
Model: G5070‑12V2C
Raspoloživost:
77,900.00 Bez PDV-a: 64,916.67



















