Laptop hladnjak Gembird NBS-1F17T-01
Opis
Hladnjak za prenosne računare visokih performansi. Odlična ergonomija - 5 nivoa nagiba (do 45 stepeni). Gornja površina od perforiranog metala Podesan za upotrebu sa većinom laptopova veličine do 17". Odlična organizacija kablova sa donje strane hladnjaka. Dodatni USB priključak i prekidač za uključivanje i iskključivanje ventilatora. Veoma efikasno odvođenje toplote uz 150mm ventilator (LED pozadisnko osvetljenje). |
Bez odlaska u banku
- Odobravanje kredita istog dana
- Mogućnost provere bez obavezne overe Potvrde o zaposlenju
- Bez obaveze otvaranja tekućeg računa u Raiffeisen banci
Cena prozvoda (RSD)
Kamata (%)
Broj rata
Mesečni iznos rate (RSD)
Hladnjak za prenosne računare visokih performansi. Odlična ergonomija - 5 nivoa nagiba (do 45 stepeni). Gornja površina od perforiranog metala Podesan za upotrebu sa većinom laptopova veličine do 17". Odlična organizacija kablova sa donje strane hladnjaka. Dodatni USB priključak i prekidač za uključivanje i iskključivanje ventilatora. Veoma efikasno odvođenje toplote uz 150mm ventilator (LED pozadisnko osvetljenje). |
| Ventilator | |
| brzina okretanja | 1500 RPM |
| buka | 10 dBA |
| dimenzije | 150 x 150 x 20 mm |
| protok vazduha | min. 20 CFM (± 10 %) |
| Napajanje | |
| radni napon | 5V DC |
| I/O | |
| konektori | USB |
| Fizičke karakteristike | |
| boja | crna |
| dimenzije | 370 x 265 x 33 mm |
| materijal | metalna mreža, plastika |
| težina | 0.66 Kg |
| razno | Link proizvođača |
| Garantni rok | |
| meseci | 24 |
| Deklaracija | |
| model | NBS-1F17T-01 |
| vrsta robe | Hladnjak za laptop |
| uvoznik | Podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| zemlja porekla | Kina |
| prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |

- Proizvođač: Gembird
- Model: NBS-1F17T-01
- Raspoloživost:
- Garantni rok: 24 meseci
-
1,180.00
- Bez PDV-a: 983.33








