Natec Fowler Plus – USB 6-in-1 Type-C Multiport Adapter NMP‑1690
Opis
🔌 Natec Fowler Plus – Multiport Adapter NMP‑1690Natec Fowler Plus je praktičan multiport USB‑C adapter koji kombinuje čak 8 portova u jednom uređaju. Namenjen je za laptopove, tablete i telefone, pružajući maksimalnu funkcionalnost i komfor. Adapter omogućava HDMI izlaz do 4K @30Hz, 3×USB 3.0 portova za brz prenos podataka, RJ‑45 gigabitni LAN za stabilnu mrežnu konekciju, kao i SD/microSD čitače kartica. Pored toga, podržava USB‑C Power Delivery 3.0 do 100W za brzo punjenje uređaja. 🔑 Glavne prednosti
📊 Specifikacije
🎯 Namenjeno za
Natec Fowler Plus NMP‑1690 kombinuje funkcionalnost, prenosivost i pouzdanost – idealan multiport adapter za moderne korisnike. |
Bez odlaska u banku
- Odobravanje kredita istog dana
- Mogućnost provere bez obavezne overe Potvrde o zaposlenju
- Bez obaveze otvaranja tekućeg računa u Raiffeisen banci
Cena prozvoda (RSD)
Kamata (%)
Broj rata
Mesečni iznos rate (RSD)
🔌 Natec Fowler Plus – Multiport Adapter NMP‑1690Natec Fowler Plus je praktičan multiport USB‑C adapter koji kombinuje čak 8 portova u jednom uređaju. Namenjen je za laptopove, tablete i telefone, pružajući maksimalnu funkcionalnost i komfor. Adapter omogućava HDMI izlaz do 4K @30Hz, 3×USB 3.0 portova za brz prenos podataka, RJ‑45 gigabitni LAN za stabilnu mrežnu konekciju, kao i SD/microSD čitače kartica. Pored toga, podržava USB‑C Power Delivery 3.0 do 100W za brzo punjenje uređaja. 🔑 Glavne prednosti
📊 Specifikacije
🎯 Namenjeno za
Natec Fowler Plus NMP‑1690 kombinuje funkcionalnost, prenosivost i pouzdanost – idealan multiport adapter za moderne korisnike. |
| Funkcije | |
| kompatibilnost | * USB Type-C na uređaju na koji se priuključuje adapter mora da podržava DisplayPort™ Alt Mode (da bi prenos slike bio moguć) |
| I/O | |
| konektori | Ulaz: USB Type-C (USB 3.x) Izlaz: 3x USB 3.1 Gen 1 Type-A, 1x USB-C PD 100W, 1x HDMI 4K, 1x SD Card, 1x Micro SD, 1x RJ-45 |
| Fizičke karakteristike | |
| boja | siva |
| dimenzije | 118 x 49 x 14 mm |
| dužina kabla | 15 cm |
| materijal | ABS, aluminijum |
| težina | 100 g |
| razno | Link proizvođača |
| Garantni rok | |
| meseci | 24 |
| Deklaracija | |
| model | NMP-1690 |
| vrsta robe | USB Type-C 6-in-1 docking station, multiport adapter |
| uvoznik | Podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| zemlja porekla | Kina |
| prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |

- Proizvođač: Natec
- Model: NMP-1690
- Raspoloživost:
- Garantni rok: 24 meseci
-
3,900.00
- Bez PDV-a: 3,250.00










