Intel Core Ultra 7 265K - BX80768265K
Opis
⚡ Intel Core Ultra 7 265K – BX80768265KIntel Core Ultra 7 265K je procesor iz Arrow Lake generacije, namenjen entuzijastima, gejmerima i profesionalcima. Sa 20 jezgara i 20 thread‑ova, pruža izuzetne performanse u multitaskingu, gamingu i zahtevnim aplikacijama. Procesor poseduje 8 Performance‑Cores sa taktom do 5.5 GHz i 12 Efficient‑Cores za pozadinske zadatke. Podržava DDR5 memoriju do 6400 MHz, PCIe 5.0 interfejs i dolazi sa integrisanom Intel Xe LPG grafikom. 🔑 Glavne prednosti
📊 Specifikacije
🎯 Namenjeno za
Intel Core Ultra 7 265K – BX80768265K kombinuje snagu, fleksibilnost i najnovije tehnologije – idealan procesor za zahtevne korisnike. |
Bez odlaska u banku
- Odobravanje kredita istog dana
- Mogućnost provere bez obavezne overe Potvrde o zaposlenju
- Bez obaveze otvaranja tekućeg računa u Raiffeisen banci
Cena prozvoda (RSD)
Kamata (%)
Broj rata
Mesečni iznos rate (RSD)
⚡ Intel Core Ultra 7 265K – BX80768265KIntel Core Ultra 7 265K je procesor iz Arrow Lake generacije, namenjen entuzijastima, gejmerima i profesionalcima. Sa 20 jezgara i 20 thread‑ova, pruža izuzetne performanse u multitaskingu, gamingu i zahtevnim aplikacijama. Procesor poseduje 8 Performance‑Cores sa taktom do 5.5 GHz i 12 Efficient‑Cores za pozadinske zadatke. Podržava DDR5 memoriju do 6400 MHz, PCIe 5.0 interfejs i dolazi sa integrisanom Intel Xe LPG grafikom. 🔑 Glavne prednosti
📊 Specifikacije
🎯 Namenjeno za
Intel Core Ultra 7 265K – BX80768265K kombinuje snagu, fleksibilnost i najnovije tehnologije – idealan procesor za zahtevne korisnike. |
| AI_ | |
| NPU | Intel AI Boost (NPU 3 arhitektura) |
| Procesor | |
| broj jezgara | 20 ( 8x Performance + 12x Efficient) |
| broj niti | 28 |
| frekvencija | 3.9 GHz Performance, 3.3 GHz Efficient |
| keš memorija | L3 30MB |
| mikroarhitektura | arrow lake-s, 0.003 mikrona (TSMC) |
| množilac | / |
| model procesora | Core Ultra 7 265K |
| podnožje | s1851 |
| turbo frekvencija | max 5.3 GHz Performance, max 4.6 GHz Efficient |
| Periferije na čipu | |
| grafika | Intel Xe-LPG, 4x CS, 2GHz max. freq |
| magistrala | Direct Media Interface 4.0 PCI Express 5.0 PCI Express 4.0 |
| memorijski kontroler | dvo kanalni memorijski kontroler podržana memorija DDR5-6400 max. memorijski protok 102.4 GB/s max. podržano 192GB |
| Fizičke karakteristike | |
| razno | CPU-World |
| Osobine | |
| TDP | 125W |
| Garantni rok | |
| meseci | 36 |
| Deklaracija | |
| model | BX80768265K |
| vrsta robe | Desktop procesor |
| uvoznik | Podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| zemlja porekla | Vijetnam |
| prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |

- Proizvođač: Intel
- Model: BX80768265K
- Raspoloživost:
- Garantni rok: 36 meseci
-
41,800.00
- Bez PDV-a: 34,833.33






