A4 Tech Bloody M590i – Gejmerske slušalice sa mikrofonom
Opis
🎧 A4Tech Bloody M590i – Gejmerske slušalice sa mikrofonomA4Tech Bloody M590i su premium gejmerske slušalice koje kombinuju 7.1 virtuelni surround zvuk, AI‑ENC mikrofon i noise cancelling tehnologiju. Namenjene su igračima koji traže maksimalnu preciznost i udobnost. Opremljene su premium zvučnom karticom, fleksibilnim mikrofonom sa AI‑ENC algoritmom za uklanjanje šuma i udobnim jastučićima. Povezivanje je moguće putem USB‑a ili 3.5 mm priključka, što ih čini kompatibilnim sa širokim spektrom uređaja. 🔑 Glavne prednosti
📊 Specifikacije
🎯 Namenjeno za
A4Tech Bloody M590i kombinuju 7.1 surround zvuk, AI‑ENC mikrofon i dual konekciju – savršen izbor za gejming i komunikaciju u Srbiji. |
Bez odlaska u banku
- Odobravanje kredita istog dana
- Mogućnost provere bez obavezne overe Potvrde o zaposlenju
- Bez obaveze otvaranja tekućeg računa u Raiffeisen banci
Cena prozvoda (RSD)
Kamata (%)
Broj rata
Mesečni iznos rate (RSD)
🎧 A4Tech Bloody M590i – Gejmerske slušalice sa mikrofonomA4Tech Bloody M590i su premium gejmerske slušalice koje kombinuju 7.1 virtuelni surround zvuk, AI‑ENC mikrofon i noise cancelling tehnologiju. Namenjene su igračima koji traže maksimalnu preciznost i udobnost. Opremljene su premium zvučnom karticom, fleksibilnim mikrofonom sa AI‑ENC algoritmom za uklanjanje šuma i udobnim jastučićima. Povezivanje je moguće putem USB‑a ili 3.5 mm priključka, što ih čini kompatibilnim sa širokim spektrom uređaja. 🔑 Glavne prednosti
📊 Specifikacije
🎯 Namenjeno za
A4Tech Bloody M590i kombinuju 7.1 surround zvuk, AI‑ENC mikrofon i dual konekciju – savršen izbor za gejming i komunikaciju u Srbiji. |
| Funkcije | |
| kompatibilnost | Xbox, PS 4/5, Switch, Telefoni, PC |
| I/O | |
| konektori | 3.5mm Audio (4 pin), USB |
| Fizičke karakteristike | |
| boja | Sports Lime |
| dimenzije | 170 x 95 x 20 mm |
| dužina kabla | 100 cm |
| razno | Link proizvođača |
| Garantni rok | |
| meseci | 24 |
| Deklaracija | |
| model | M590i (Sports Lime) |
| vrsta robe | USB slušalice sa mikrofonom |
| uvoznik | Podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| zemlja porekla | Kina |
| prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |

- Proizvođač: A4 Tech - Bloody
- Model: M590i (Sports Lime)
- Raspoloživost:
- Garantni rok: 24 meseci
-
3,500.00
- Bez PDV-a: 2,916.67




