USB 5-in-1 Type-C Multi-port adapter Gembird A-CM-COMBO5-02
Opis
🔌 Gembird USB Type‑C 5‑in‑1 Multiport Adapter – CM‑COMBO5‑02Gembird CM‑COMBO5‑02 je USB‑C multiport adapter koji kombinuje 5 portova u jednom uređaju. Namenjen je za laptopove, tablete i telefone, pružajući maksimalnu funkcionalnost i komfor. Adapter omogućava HDMI izlaz do 4K @30Hz, 3×USB 3.0 portova za brz prenos podataka, kao i USB‑C Power Delivery do 100W za brzo punjenje uređaja. Kompaktan dizajn i kvalitetna izrada čine ga idealnim za poslovne i kućne korisnike. 🔑 Glavne prednosti
📊 Specifikacije
🎯 Namenjeno za
Gembird CM‑COMBO5‑02 kombinuje funkcionalnost, prenosivost i pouzdanost – idealan multiport adapter za moderne korisnike. |
Bez odlaska u banku
- Odobravanje kredita istog dana
- Mogućnost provere bez obavezne overe Potvrde o zaposlenju
- Bez obaveze otvaranja tekućeg računa u Raiffeisen banci
Cena prozvoda (RSD)
Kamata (%)
Broj rata
Mesečni iznos rate (RSD)
🔌 Gembird USB Type‑C 5‑in‑1 Multiport Adapter – CM‑COMBO5‑02Gembird CM‑COMBO5‑02 je USB‑C multiport adapter koji kombinuje 5 portova u jednom uređaju. Namenjen je za laptopove, tablete i telefone, pružajući maksimalnu funkcionalnost i komfor. Adapter omogućava HDMI izlaz do 4K @30Hz, 3×USB 3.0 portova za brz prenos podataka, kao i USB‑C Power Delivery do 100W za brzo punjenje uređaja. Kompaktan dizajn i kvalitetna izrada čine ga idealnim za poslovne i kućne korisnike. 🔑 Glavne prednosti
📊 Specifikacije
🎯 Namenjeno za
Gembird CM‑COMBO5‑02 kombinuje funkcionalnost, prenosivost i pouzdanost – idealan multiport adapter za moderne korisnike. |
| Funkcije | |
| kompatibilnost | * USB Type-C na uređaju na koji se priuključuje adapter mora da podržava DisplayPort™ Alt Mode (da bi prenos slike bio moguć) |
| I/O | |
| konektori | Ulaz: USB Type-C (USB 3.x) Izlaz: 1x USB 3.1 Gen 1 Type-A, 1x USB 2.0 Type-A, 1x USB-C PD 87W, 1x HDMI 4K, 1x Audio 3.5mm |
| Fizičke karakteristike | |
| boja | siva |
| dimenzije | 104 x 28 x 10 mm |
| dužina kabla | 12 cm |
| težina | 38 g |
| razno | Link proizvođača |
| Garantni rok | |
| meseci | 24 |
| Deklaracija | |
| model | A-CM-COMBO5-02 |
| vrsta robe | USB Type-C 5-in-1 docking station |
| uvoznik | Podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| zemlja porekla | Kina |
| prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |

- Proizvođač: Gembird
- Model: A-CM-COMBO5-02
- Raspoloživost:
- Garantni rok: 24 meseci
-
1,700.00
- Bez PDV-a: 1,416.67


