GeForce® RTX 5070 Ti WINDFORCE SFF 16G Gigabyte GV-N507TWF3-16GD
Opis
Powered by GeForce RTX™ 5070 Ti (8960 CUDA procesora). NVIDIA Blackwell 2.0 arhitektura. Takt procesora 2452 MHz (Boost). 16GB 256bit GDDR7 memorija @ 28 Gbps/ 896 GB/s (efektivno). NVIDIA DLSS 4 sa Multi Frame generacijom. Potpuni Ray Tracing sa neuralnim renderingom. Windforce sistem hlađenja (velika parna komora sa kompozitnim bakarnim termoprovodnim cevima, HAWK aktivni ventovi, Screen hlađenje). Napravljena u skladu sa nVidia SFF specifikacijom - dimenzije 304 x 126 x 50 mm. Ojačana struktura kartice. Dual BIOS - OC i Silent režim rada. LED indikator napajanja. Ultra Durable skup tehnologija. Zaštitna čelična ploča sa zadnje strane + mehanička potpora protiv savijanja kartice (anti-sag bracket). Preporučeno napajanje 750 W. |
Bez odlaska u banku
- Odobravanje kredita istog dana
- Mogućnost provere bez obavezne overe Potvrde o zaposlenju
- Bez obaveze otvaranja tekućeg računa u Raiffeisen banci
Cena prozvoda (RSD)
Kamata (%)
Broj rata
Mesečni iznos rate (RSD)
Powered by GeForce RTX™ 5070 Ti (8960 CUDA procesora). NVIDIA Blackwell 2.0 arhitektura. Takt procesora 2452 MHz (Boost). 16GB 256bit GDDR7 memorija @ 28 Gbps/ 896 GB/s (efektivno). NVIDIA DLSS 4 sa Multi Frame generacijom. Potpuni Ray Tracing sa neuralnim renderingom. Windforce sistem hlađenja (velika parna komora sa kompozitnim bakarnim termoprovodnim cevima, HAWK aktivni ventovi, Screen hlađenje). Napravljena u skladu sa nVidia SFF specifikacijom - dimenzije 304 x 126 x 50 mm. Ojačana struktura kartice. Dual BIOS - OC i Silent režim rada. LED indikator napajanja. Ultra Durable skup tehnologija. Zaštitna čelična ploča sa zadnje strane + mehanička potpora protiv savijanja kartice (anti-sag bracket). Preporučeno napajanje 750 W. |
| Grafička karta | |
| model GPU | nVidia GeForce RTX 5070 Ti |
| priključak (BUS) | PCIe 5.0 x16 |
| Memorija | |
| frekvencija | 28 Gbps, 896 GB/s |
| magistrala | 256 bit |
| RAM | 16GB |
| vrsta memorije | GDDR7 |
| Procesor | |
| CUDA procesori | 8960 |
| frekvencija | 2452 MHz (Boost Clock) |
| Funkcije | |
| rezolucija | Digitalna max rezolucija 7680 x 4320 |
| software | / |
| Napajanje | |
| potrošnja | do 300W (16 pin konektor za napajanje) |
| preporučeno napajanje | 750W |
| I/O | |
| konektori | 1x HDMI 2.1b, 3x Display Port 2.1b |
| Fizičke karakteristike | |
| dimenzije | 304 x 126 x 50 mm |
| sadržaj pakovanja | 1. GeForce RTX™ 5070 Ti WINDFORCE OC 16G 2. 1x 12V-2x6 - 2x PCIe 8pin adapter 3. VGA nosač + uputstvo za nosač 4. VGA korisničko uputstvo |
| razno | Link proizvođača |
| Garantni rok | |
| meseci | 36 |
| Deklaracija | |
| model | GV-N507TWF3-16GD |
| vrsta robe | Grafička karta GeForce RTX™ 5070 Ti WINDFORCE 16G |
| uvoznik | Podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| zemlja porekla | Kina |
| prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |

- Proizvođač: Gigabyte
- Model: GV-N507TWF3-16GD
- Raspoloživost:
- Garantni rok: 36 meseci
-
133,000.00
- Bez PDV-a: 110,833.33
Slični proizvodi
Proizvođač: Gigabyte
Model: GV-N5080GAMING OC-16GD
Raspoloživost:
181,000.00 Bez PDV-a: 150,833.33
Proizvođač: Gigabyte
Model: GV‑N5080WF3OC‑16GD
Raspoloživost:
174,000.00 Bez PDV-a: 145,000.00
Proizvođač: MSI
Model: G5070‑12V2CW
Raspoloživost:
82,600.00 Bez PDV-a: 68,833.33
Proizvođač: MSI
Model: G5070‑12V2C
Raspoloživost:
77,900.00 Bez PDV-a: 64,916.67












