ASUS ProArt Mouse MD300 - Bežični miš
Opis
🖱️ ASUS ProArt Mouse MD300 – Bežični mišASUS ProArt Mouse MD300 je profesionalni bežični miš dizajniran za kreatore sadržaja i profesionalce kojima je potrebna preciznost, fleksibilnost i pouzdanost. Pruža tri načina povezivanja – 2.4 GHz wireless, Bluetooth i USB kabl. Opremljen je punjivom baterijom koja omogućava dugotrajnu upotrebu, kao i programabilnim ProArt kontrolnim točkićem 🔑 Glavne prednosti
📊 Specifikacije
🎯 Namenjeno za
ASUS ProArt Mouse MD300 kombinuje tri načina povezivanja, punjivu bateriju i ProArt kontrolni točkić – savršen izbor za profesionalce u Srbiji. |
Bez odlaska u banku
- Odobravanje kredita istog dana
- Mogućnost provere bez obavezne overe Potvrde o zaposlenju
- Bez obaveze otvaranja tekućeg računa u Raiffeisen banci
Cena prozvoda (RSD)
Kamata (%)
Broj rata
Mesečni iznos rate (RSD)
🖱️ ASUS ProArt Mouse MD300 – Bežični mišASUS ProArt Mouse MD300 je profesionalni bežični miš dizajniran za kreatore sadržaja i profesionalce kojima je potrebna preciznost, fleksibilnost i pouzdanost. Pruža tri načina povezivanja – 2.4 GHz wireless, Bluetooth i USB kabl. Opremljen je punjivom baterijom koja omogućava dugotrajnu upotrebu, kao i programabilnim ProArt kontrolnim točkićem 🔑 Glavne prednosti
📊 Specifikacije
🎯 Namenjeno za
ASUS ProArt Mouse MD300 kombinuje tri načina povezivanja, punjivu bateriju i ProArt kontrolni točkić – savršen izbor za profesionalce u Srbiji. |
| Senzor | |
| rezolucija | 4200 dpi (podesiva) |
| vrsta senzora | Optički |
| Funkcije | |
| kompatibilnost | - Windows® 11 - Windows® 10 |
| mac kompatibilnost | da |
| osvetljenje | / |
| tegovi | / |
| Baterija | |
| jačina | 800 mAh |
| vrsta | Li-ion |
| I/O | |
| konektori | Bluetooth, 2.4GHz USB prijemnik, USB Type-C |
| Fizičke karakteristike | |
| boja | Crna (Star Black) |
| dimenzije | 118 x 72 x 42 mm |
| dužina kabla | / |
| sadržaj pakovanja | - USB-C kabl za punjenje (USB-A na USB-C) - Garantni list - Brzi vodič za početak - Baterija - USB dongle - Miš |
| težina | 109g (bez prijemnika) |
| razno | Link proizvođača |
| Osobine | |
| broj tastera | 6 |
| interna memorija | / |
| max. brzina | / |
| ubrzanje | / |
| Garantni rok | |
| meseci | 24 |
| Deklaracija | |
| model | MD300 |
| vrsta robe | ProArt bežični miš sa punjivom baterijom |
| uvoznik | Podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| zemlja porekla | Kina |
| prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |











