2.0 Stereo zvučnici USB Microlab B-27
Opis
Stoni stereo sistem zvučnika, atraktivnog dizajna. Atraktivno LED osvetljenje (7 boja). Veoma precizan i čist zvuk. Priključak za slušalice sa prednje strane. LED indikator rada. Kontrola jačine zvuka i prekidač za napajanje sa prednje strane. Standardni 3.5mm audio priključak. Napajaju se putem USB kabla. |
Bez odlaska u banku
- Odobravanje kredita istog dana
- Mogućnost provere bez obavezne overe Potvrde o zaposlenju
- Bez obaveze otvaranja tekućeg računa u Raiffeisen banci
Cena prozvoda (RSD)
Kamata (%)
Broj rata
Mesečni iznos rate (RSD)
Stoni stereo sistem zvučnika, atraktivnog dizajna. Atraktivno LED osvetljenje (7 boja). Veoma precizan i čist zvuk. Priključak za slušalice sa prednje strane. LED indikator rada. Kontrola jačine zvuka i prekidač za napajanje sa prednje strane. Standardni 3.5mm audio priključak. Napajaju se putem USB kabla. |
| Pojačalo | |
| distorzija | < 0.5% 1W 1kHz |
| distribucija snage | 2x 5W |
| frek. opseg | 160Hz - 20kHz |
| impedansa | 4 ohm |
| izlazna snaga | 10 W RMS |
| osetljivost | / |
| razdvajanje | > 45dB |
| šum | > 65dB |
| Zvučnici | |
| frek. opseg | 160Hz - 20kHz |
| snaga basa | 2x 5W, 4 ohm |
| snaga visokotonca | / |
| tip basa | 2.5" |
| tip visokotonca | / |
| Napajanje | |
| radni napon | 5V, USB |
| I/O | |
| konektori | Izlaz - 3.5mm stereo, ulaz - 3.5mm stereo |
| Fizičke karakteristike | |
| boja | crna |
| dimenzije | 79 X 115 X 180 mm |
| materijal | plastika |
| sadržaj pakovanja | - zvučnik x2 - 3.5 AUX kabl - uputstvo |
| težina | 580 g |
| razno | Link proizvođača |
| Garantni rok | |
| meseci | 24 |
| Deklaracija | |
| model | B27 |
| vrsta robe | Zvučnici |
| uvoznik | Podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| zemlja porekla | Kina |
| prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |

- Proizvođač: Microlab
- Model: B-27
- Raspoloživost:
- Garantni rok: 24 meseci
-
1,500.00
- Bez PDV-a: 1,250.00


