Atomic Architect Desktop PC Core i5 13400F-64GB DDR5-1TB SSD-RTX 4060-700W
Opis
XIII generacija Intel® Core™ procesora [Raptor Lake] sa 10 jezgara i 16 niti. Matična ploča sa Intel® B760 čipsetom. Ultra brzi M.2 PCIe, NVMe disk od 1TB. 64GB pouzdane i brze DDR5 RAM memorije [~ 5200 MT/s]. SVGA GeForce® RTX 4060, 8GB GDDR6. Prostrano i kvalitetno MIDI kućište sa providnom stranicom. Pouzdano, energetski efikasno napajanje od 700W poznatog proizvođača. 2.5 Gigabitni LAN adapter + Intel® WiFi 6, Bluetooth® 5.2. Idealno za 3D MAX/ Maya, Revit, ACad, Blender, Octane Render, V-ray, Lumion ... Univerzalna platforma za CUDA i old school CPU renderovanje. |
| Procesor | Intel® Core™ i5 13400F, 2.5GHz [4.6GHz Turbo], 20MB L3, s1700 |
| Hlađenje procesora | Intel BOX hladnjak |
| Matična ploča | MB Gigabyte B760M Gaming X AX 1.2, Intel® B760, mATX |
| Hard Disk 1 | 1TB M.2 PCIe SSD |
| Hard Disk 2 | / |
| Memorija | 64GB (2x 32GB) DDR5, 5200 MT/s |
| Grafička karta | SVGA GeForce® RTX 4060, 8GB GDDR6 |
| Optički uređaj | / |
| Kućište | Midi Tower AeroCool Graphite |
| Napajanje | Zalman ZM700-TXII v2, 700W, 80 Plus |
Bez odlaska u banku
- Odobravanje kredita istog dana
- Mogućnost provere bez obavezne overe Potvrde o zaposlenju
- Bez obaveze otvaranja tekućeg računa u Raiffeisen banci
Cena prozvoda (RSD)
Kamata (%)
Broj rata
Mesečni iznos rate (RSD)
XIII generacija Intel® Core™ procesora [Raptor Lake] sa 10 jezgara i 16 niti. Matična ploča sa Intel® B760 čipsetom. Ultra brzi M.2 PCIe, NVMe disk od 1TB. 64GB pouzdane i brze DDR5 RAM memorije [~ 5200 MT/s]. SVGA GeForce® RTX 4060, 8GB GDDR6. Prostrano i kvalitetno MIDI kućište sa providnom stranicom. Pouzdano, energetski efikasno napajanje od 700W poznatog proizvođača. 2.5 Gigabitni LAN adapter + Intel® WiFi 6, Bluetooth® 5.2. Idealno za 3D MAX/ Maya, Revit, ACad, Blender, Octane Render, V-ray, Lumion ... Univerzalna platforma za CUDA i old school CPU renderovanje. |
| Procesor | Intel® Core™ i5 13400F, 2.5GHz [4.6GHz Turbo], 20MB L3, s1700 |
| Hlađenje procesora | Intel BOX hladnjak |
| Matična ploča | MB Gigabyte B760M Gaming X AX 1.2, Intel® B760, mATX |
| Hard Disk 1 | 1TB M.2 PCIe SSD |
| Hard Disk 2 | / |
| Memorija | 64GB (2x 32GB) DDR5, 5200 MT/s |
| Grafička karta | SVGA GeForce® RTX 4060, 8GB GDDR6 |
| Optički uređaj | / |
| Kućište | Midi Tower AeroCool Graphite |
| Napajanje | Zalman ZM700-TXII v2, 700W, 80 Plus |
| Grafička karta | |
| memorija | 8GB GDDR6 |
| model GPU | GeForce RTX 4060 |
| Hard disk | |
| HDD | / |
| SSD | 1TB M.2 PCIe, NVMe, Adata XPG 8200 Pro |
| Memorija | |
| frekvencija | 5200 MT/s |
| RAM | 64GB (2x 32GB) |
| vrsta memorije | DDR5 |
| Procesor | |
| broj jezgara | 10 |
| broj niti | 16 |
| frekvencija | 2.5 GHz |
| hladnjak | Intel® BOX hladnjak |
| keš memorija | 20MB L3 |
| model procesora | Intel® Core™ i5 13400F |
| turbo frekvencija | 4.6 GHz |
| Matična ploča | |
| čipset | Intel® B760 |
| format | mATX |
| model ploče | Gigabyte B760M GAMING X AX |
| Optički uređaj | |
| DVD-R/RW | / |
| Audio | |
| model | Realtek® Audio Codec, 8-kanalni HD Audio, na ploči |
| Mreža | |
| Lan | 1x Realtek® 2.5Gbps LAN + Realtek® WiFI 6 + Bluetooth 5.3 |
| Kućište | |
| format | Midi Tower |
| model kućišta | AeroCool Graphite |
| Napajanje | |
| efikasnost | > 80% |
| model napajanja | Zalman ZM700-TXII v2, 80 Plus |
| snaga | 700 W max |
| Fizičke karakteristike | |
| boja | crna |
| Garantni rok | |
| meseci | 24 |

- Proizvođač: Nova
- Model: Atomic Architect
- Raspoloživost:
- Garantni rok: 24 meseci
-
146,700.00
- Bez PDV-a: 122,250.00

