Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 - 83K100B5YA - Intel Core i5 - 16GB - 512GB SSD
Opis
Odličan Intel® Core i5 procesor 13-te generacije. 16" WUXGA (1920x1200) IPS AntiGlare ekran, 300 nits, 45% NTSC. Intel® Iris® Xe grafika. 16GB DDR5 RAM memorije, proširivo do 64GB. 512GB SSD PCIe NVMe + slobodan m.2 2280 PCIe 4.0 x4 priključak. Nema DVD-R/RW. Super energetski efikasan. Gb Lan + Wi-Fi 6 11ax, 2x2 + BT 5.2. Integrisana kamera 1080p i stereo mikrofon za video pozive. 1x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (podrška za transfer podataka, Power Delivery 3.0 i DisplayPort 1.4). 1x USB Type-C 3.2 Gen2 (podrška za transfer podataka, Power Delivery 3.0 i DisplayPort 1.4). Kvalitetno i lagano kućište sive boje, poklopac monitora je od eloksiranog aluminijuma. YU tastatura sa pozadinskim osvetljenjem. Veoma lagan ~ 1.7Kg. Nema operativni sistem. |
💻 Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 – 83K100B5YALenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 je 15.3‑inčni laptop dizajniran za korisnike kojima su potrebne stabilne performanse, moderan dizajn i pouzdanost. Opremljen je Intel Core i5‑13420H procesorom sa 8 jezgara i radnim taktom do 4.6 GHz. Laptop poseduje 16 GB DDR5 memorije i 512 GB NVMe SSD za brz rad i dovoljno prostora. Ekran od 15.3″ WUXGA (1920 × 1200), 16:10 pruža jasnu sliku i komforan radni prostor. Isporučuje se bez operativnog sistema, što omogućava korisniku da samostalno izabere OS. 🔑 Glavne prednosti
📊 Specifikacije
🎯 Namenjeno za
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 – 83K100B5YA kombinuje Intel Core i5 snagu, DDR5 memoriju i WUXGA ekran – savršen izbor za rad i zabavu u Srbiji. |
Bez odlaska u banku
- Odobravanje kredita istog dana
- Mogućnost provere bez obavezne overe Potvrde o zaposlenju
- Bez obaveze otvaranja tekućeg računa u Raiffeisen banci
Cena prozvoda (RSD)
Kamata (%)
Broj rata
Mesečni iznos rate (RSD)
Odličan Intel® Core i5 procesor 13-te generacije. 16" WUXGA (1920x1200) IPS AntiGlare ekran, 300 nits, 45% NTSC. Intel® Iris® Xe grafika. 16GB DDR5 RAM memorije, proširivo do 64GB. 512GB SSD PCIe NVMe + slobodan m.2 2280 PCIe 4.0 x4 priključak. Nema DVD-R/RW. Super energetski efikasan. Gb Lan + Wi-Fi 6 11ax, 2x2 + BT 5.2. Integrisana kamera 1080p i stereo mikrofon za video pozive. 1x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (podrška za transfer podataka, Power Delivery 3.0 i DisplayPort 1.4). 1x USB Type-C 3.2 Gen2 (podrška za transfer podataka, Power Delivery 3.0 i DisplayPort 1.4). Kvalitetno i lagano kućište sive boje, poklopac monitora je od eloksiranog aluminijuma. YU tastatura sa pozadinskim osvetljenjem. Veoma lagan ~ 1.7Kg. Nema operativni sistem. |
💻 Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 – 83K100B5YALenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 je 15.3‑inčni laptop dizajniran za korisnike kojima su potrebne stabilne performanse, moderan dizajn i pouzdanost. Opremljen je Intel Core i5‑13420H procesorom sa 8 jezgara i radnim taktom do 4.6 GHz. Laptop poseduje 16 GB DDR5 memorije i 512 GB NVMe SSD za brz rad i dovoljno prostora. Ekran od 15.3″ WUXGA (1920 × 1200), 16:10 pruža jasnu sliku i komforan radni prostor. Isporučuje se bez operativnog sistema, što omogućava korisniku da samostalno izabere OS. 🔑 Glavne prednosti
📊 Specifikacije
🎯 Namenjeno za
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 – 83K100B5YA kombinuje Intel Core i5 snagu, DDR5 memoriju i WUXGA ekran – savršen izbor za rad i zabavu u Srbiji. |
| Grafička karta | |
| model GPU | intel® UHD |
| Hard disk | |
| HDD | / |
| SSD | 512GB PCIe 4.0 x4, NVMe, 2242 |
| Memorija | |
| broj ležišta | 1 |
| max. podržano | 24 GB |
| RAM | 16 GB (8GB na ploči + 8GB SODIMM) |
| vrsta memorije | DDR5 4800MHz, SODIMM |
| Procesor | |
| broj jezgara | 8 (4 P-Core + 4 E-Core) |
| broj niti | 12 |
| frekvencija | E-Core 1.5GHz, P-Core 2.1 GHz |
| keš memorija | 12 MB |
| model procesora | Intel® Core i5 13420H |
| turbo frekvencija | E-Core 3.5GHzm P-Core 4.6 GHz |
| Ekran | |
| veličina | 15.3", IPS, 45% NTSC |
| osvetljenje | LED, 300 kandela |
| rezolucija | 1920 x 1200, WUXGA |
| Optički uređaj | |
| DVD-R/RW | / |
| Funkcije | |
| kamera | 720p, 2x mikrofon |
| zvučnici | stereo, 2x 2W |
| Mreža | |
| bluetooth | 5.2 |
| Lan | / |
| Wi-Fi | Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2 + BT5.2 |
| Baterija | |
| broj ćelija | / |
| vrsta | 50 Wh, Li-Ion, 65W punjač (okrugli vrh - 3 pin) |
| I/O | |
| konektori | - 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) - 1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), sa USB PD 45–65W i DisplayPort™ 1.2 - 1x HDMI® 1.4 - 1x kombinovani priključak za slušalice/mikrofon (3.5mm) - 1x čitač SD kartica - 1x okrugli priključak za napajanje |
| Software | |
| operativni sistem | ne |
| Fizičke karakteristike | |
| boja | Luna Grey |
| dimenzije | 343.4 x 239.5 x 16.9-17.9 mm |
| težina | ~ 1.59 Kg |
| razno | Link proizvođača |
| Garantni rok | |
| meseci | 24 |
| Deklaracija | |
| model | 83K100B5YA |
| vrsta robe | Prenosni računar Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 |
| uvoznik | Podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| zemlja porekla | Kina |
| prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |

- Proizvođač: Lenovo
- Model: 83K100B5YA
- Raspoloživost:
- Garantni rok: 24 meseci
-
67,900.00
- Bez PDV-a: 56,583.33







