ARCTIC P12 Pro Reverse – 3 Pack – 120mm PWM ventilatori – ACFAN00332A
Opis
❄️ ARCTIC P12 Pro Reverse – 3 Pack – 120mm PWM ventilatoriARCTIC P12 Pro Reverse ventilatori su dizajnirani za obrnut protok vazduha, idealan kada standardni ventilatori narušavaju estetiku kućišta. Set od 3 komada dolazi sa PST kablovima za jednostavno povezivanje i sinhronizovanu PWM kontrolu. Sa 500–3000 RPM4.5 mm H₂O statičkim pritiskom73 CFM protokom vazduha 🔑 Glavne prednosti
📊 Specifikacije
🎯 Namenjeno za
ARCTIC P12 Pro Reverse – 3 Pack (ACFAN00332A) kombinuje snažan protok vazduha, visok statički pritisak i obrnut dizajn – idealan izbor za moderne PC konfiguracije. |
Bez odlaska u banku
- Odobravanje kredita istog dana
- Mogućnost provere bez obavezne overe Potvrde o zaposlenju
- Bez obaveze otvaranja tekućeg računa u Raiffeisen banci
Cena prozvoda (RSD)
Kamata (%)
Broj rata
Mesečni iznos rate (RSD)
❄️ ARCTIC P12 Pro Reverse – 3 Pack – 120mm PWM ventilatoriARCTIC P12 Pro Reverse ventilatori su dizajnirani za obrnut protok vazduha, idealan kada standardni ventilatori narušavaju estetiku kućišta. Set od 3 komada dolazi sa PST kablovima za jednostavno povezivanje i sinhronizovanu PWM kontrolu. Sa 500–3000 RPM4.5 mm H₂O statičkim pritiskom73 CFM protokom vazduha 🔑 Glavne prednosti
📊 Specifikacije
🎯 Namenjeno za
ARCTIC P12 Pro Reverse – 3 Pack (ACFAN00332A) kombinuje snažan protok vazduha, visok statički pritisak i obrnut dizajn – idealan izbor za moderne PC konfiguracije. |
| Ventilator | |
| brzina okretanja | 500 ~ 3000 RPM ±10% (0 RPM pri 5% PWM) |
| buka | 0.6 Sone |
| dimenzije | 120 x 120 x 25 mm |
| pritisak vazduha | 4.5 mmH2O |
| protok vazduha | 73 CFM ±10%, 124 m³/h |
| Funkcije | |
| dodatna oprema | 4 šrafa za ventilatore |
| Napajanje | |
| konektori | 4-pin |
| potrošnja | 0.33 A |
| radni napon | 3.3 V ~ 12 V |
| Fizičke karakteristike | |
| boja | crna |
| dužina kabla | 400 mm + 80 mm Daisy-Chain |
| težina | 183 g |
| razno | Link proizvođača |
| Garantni rok | |
| meseci | 60 |
| Deklaracija | |
| model | ACFAN00332A |
| vrsta robe | 120mm Ventilator P12 Pro Reverse, pakovanje 3 komada |
| uvoznik | Podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| zemlja porekla | Kina |
| prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
- Proizvođač: Arctic
- Model: ACFAN00332A
- Raspoloživost:
- Garantni rok: 60 meseci
-
3,500.00
- Bez PDV-a: 2,916.67