AMD Ryzen 7 5800X AM4 desktop procesor 100-100000063WOF
Opis
Zen 3 (Vermeer) mikroarhitektura. AM4 podnožje. 19% IPC (Instruction per clock) ubrzanje u odnosu na ZEN 2 mikroarhitekturu. Proizvodni proces 0.007 mikrona TSMC FinFET. 64-bit. radna frekvencija 3.7GHz (Turbo 4.6GHz). 8 jezgara, 16 niti. AMD-V/ AMD Virtualizacija. SMT tehnologija. PCIe 4.0 priključak. Otključan množilac. Isporučuje se bez hladnjaka. Podrška za DDR4 3200MHz. TDP 105W. |
Bez odlaska u banku
- Odobravanje kredita istog dana
- Mogućnost provere bez obavezne overe Potvrde o zaposlenju
- Bez obaveze otvaranja tekućeg računa u Raiffeisen banci
Cena prozvoda (RSD)
Kamata (%)
Broj rata
Mesečni iznos rate (RSD)
Zen 3 (Vermeer) mikroarhitektura. AM4 podnožje. 19% IPC (Instruction per clock) ubrzanje u odnosu na ZEN 2 mikroarhitekturu. Proizvodni proces 0.007 mikrona TSMC FinFET. 64-bit. radna frekvencija 3.7GHz (Turbo 4.6GHz). 8 jezgara, 16 niti. AMD-V/ AMD Virtualizacija. SMT tehnologija. PCIe 4.0 priključak. Otključan množilac. Isporučuje se bez hladnjaka. Podrška za DDR4 3200MHz. TDP 105W. |
| Procesor | |
| broj jezgara | 8 |
| broj niti | 16 |
| frekvencija | 3.8 GHz |
| keš memorija | L1 8x 32KB za instrukcije, 6x 32KB za podatke L2 8x 512KB L3 32MB |
| mikroarhitektura | Vermeer, 0.007 mikrona TSMC FinFet |
| množilac | / |
| model procesora | Ryzen 7 |
| podnožje | AM4 |
| turbo frekvencija | 4.7 GHz |
| Periferije na čipu | |
| grafika | / |
| magistrala | PCI Express 4.0 |
| memorijski kontroler | dvo kanalni memorijski kontroler podržana memorija DDR4-3200 |
| Fizičke karakteristike | |
| razno | CPU-World |
| Osobine | |
| TDP | 105W |
| Garantni rok | |
| meseci | 36 |
| Deklaracija | |
| model | AMD Ryzen 7 5800X |
| vrsta robe | Desktop procesor |
| uvoznik | Podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| zemlja porekla | Malezija |
| prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |

- Proizvođač: AMD
- Model: 100-100000063WOF
- Raspoloživost:
- Garantni rok: 36 meseci
-
24,000.00
- Bez PDV-a: 20,000.00

